Ton Açma / Beyazlatma

Ton Açma / Beyazlatma

 

Yüz hatlarınızda oluşan cilt tonlarında ki sorun oldukça can sıkıcı noktalara ulaşabiliyor. Göz altınlarda meydana gelen ton değişiklikleri ya da yüzün farklı hatlarında yer yer farklılaşan koyu tonlar cildin bir sorun ile karşı karşıya geldiğini açıkça oryaya koyuyor. Artık ciltte oluşan bu renk tonlama bozukluklarını makyaj hilesi ile kapatmak yerine Baby Face Beauty ile tedavi edebilir ve cilt tonlama bozukluklarını giderebilirsiniz.

Ton açma ve beyazlatma tedavisi ne kadar sürüyor?

Ton açma / beyazlatma tedavisi Baby Face Beauty ile ortalama 6 dakikalık süren seanslar ile yapılıyor. Bu sizin cildinizde oluşan sorunlarınıza göre seans sayısı belirlenerek tedavi başlatılmış oluyor. Cildinize özel karışımlar hazırlanarak en alt katmandan tedavi başlanarak etkili sonuçlar alınıyor. Gerekli aisdler, gerekli vitamin ve ampüller ile cilt yenilenmek için fırsat bulacak ve bu da cilt tonlarında ki sorunları ortadan kaldırıyor olacak.

Baby Face Beauty güvenli midir?

Baby Face Beauty FDA onaylı olan bir lazer cihazıdır. Sistem lazer yöntemi ile mikro kanallar açıyor e bu kanallara gerekli ampüller verilerek cilt en alt katmandan başlanarak beslenmeye ve onarılma sürecine girmeye başlıyor. Üstelik hiçbir ağrı yaşamadan ya da korku duymadan oldukça konforlu bir tedavi süreci içinde bulunmuş oluyorsunuz. İçten dışa bir etki yaparak iyileşme hızını arttırıyor ve sonuçlar yüz güldürücü oluyor.

Daha birçok cilt sorununa karşı kullanılan Baby Face Beauty yorumları da kendini kanıtlar niteliktedir. Birçok ünlü ismin de zaman zaman tercih ettiği Baby Face Beauty ile içten dışa onarımın en başarılı tedavisi yapılacak ve birçok ürün ile boşa zaman kaybı yaşamanız engellenecek. Seanslar 2 hafta ara verildikten sonra ihtiyaç kadar tekrarlanacak ve tüm cilt tiplerine uygun olarak sunulmaktadır. Siz de yüzünüzde yer yer cilt tonlama sorunları yaşıyorsanız Baby Face İle önlem alarak giderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yaz Bitimi Güneş Lekelerinin Tedavisi

Yaz aylarında güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalan ciltte birçok hasar meydana gelir.

Yaz Öncesi Leke Tedavisi

Cilt lekeleri en sık karşılaşılan cilt problemlerinin başında gelir.

Leke Tedavisinde Nano Serumların Gücü

Cilt herhangi bir topikal tedaviye, serumlara veya kremlere karşı doğal bir bariyer oluşturur.

2 Adımda Leke Tedavisi

Cilt lekeleri, cilt üzerinde herhangi bir alanda aşırı melanin üretimine bağlı olarak gelişirler.