Sivilce Lekeleri İçin Kesin Çözüm

M***
İyi günler. Benim cildim çok yağlı ve çok sık sivilce çıkıyor. Sivilceleri hiç ellemiyorum, sıkmıyorum ama yine de iyileşince yerinde kırmızı leke ve iz kalıyor. Pürüzsüz bir cilt hayaliyle yatıp kalkıyorum. Makyaj yapınca fondöten falan da kapamıyor bu lekeleri. Kızamık gibi yüzüm,bu kırmızı sivilce lekeleri geçer mi. Lekelerin geçmesi için çözüm arıyorum. Baby face lazer leke tedavisinde etkili dedi bir arkadaşım, kırmızı sivilce izlerini de geçirir mi?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty Thulium lazer sistemi ve dermokozmetik içeriğe sahip serumların bir arada uygulandığı bir cilt yenileme metodudur. Sistemde cilt önce lazer sistemi ile taranarak ciltte mikro kanallar açılır. Ciltte yaratılan bu kontrollü minimal hasar, cildin doğal iyileşme sürecini başlatır, kolajen sentezi tetiklenir. Böylece cilt yenilenir, gözenekler küçülür, ciltte fazla yağlanmaya neden olan sebum salgısı dengelenir, sivilce izleri iyileşir. İlk seans itibari ile gözlemlenen etkiler 3-4 seans sonra belirgin hale gelir. Ciltte mikro kanalların açılmasından hemen sonra cildin ihtiyacına uygun Baby Face Beauty serumu cilde uygulanır. Mikro kanallar vasıtasıyla cilt bariyerinden kolayca geçen serum içerikleri cildin alt tabakalarına kadar nüfus ederler ve ciltte iyileşmeyi içten dışa doğru başlatırlar. Leke açıcı özelliği olan kuvvetli antioksidan C Vitamini ve yine leke tedavisinde etkinliği ile bilinen Traneksamik Asit içeren Baby Face Beauty serumları sivilce lekelerinin tedavisinde kullanılır.
K***
Merhaba, benim her iki yanağımda da sivilceler geçtikten sonra leke kaldı. Kırmızı renkli bu lekeler çok çirkin görünüyor, sürekli makyajla kapamak zorunda kalıyorum. Bu lekeler için kesin çözüm arıyorum. Baby face leke tedavisi, sivilce lekelerinde etkili oluyor mu, bilgi rica ediyorum.
Baby Face Lazer
Merhabalar, sivilce geçtikten sonra yerinde genellikle kırmızı lekeler kalır. Baby Face Beauty, bu kırmızı sivilce lekelerinin tedavisinde de etkilidir. Sadece sivilce lekeleri değil aynı zamanda sivilce izlerinin giderilmesi amacıyla da kullanılmaktadır. Thulium lazer sisteminin dermokozmetik serumlarla desteklendiği bu uygulama yaklaşık 7-8 dakika sürer. Thulium lazerin cilt altında açtığı mikro kanallar vasıtasıyla derin cilt altı dokulara kadar nüfus eden serum içerikleri, lekeleri içten dışa doğru tedavi ederler. FDA onaylı, güvenli bir uygulamadır.
K***
BABY FACE lazer sivilce lekelerine de iyi gelir mi, kırmızı kırmızı lekeler var yüzümde. Sivilcelerin geçtiği yerde bu kırmızı lekeler kaldı.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty sivilce sonrası gelişen kırmızı lekelerde de etkilidir. Cilt önce Thulium lazer sistemi ile taranır, ardından sisteme özel serumlardan cildin ihtiyacına uygun olarak seçilerek cilde uygulanır. Ortalama 3-5 seans önerilir.
B***
ben uzun zaman sivilcelerim için tedavi gördüm, şimdi geçti sivilceler ama yerlerinde lekeler kaldı.bu lekeler geçer mi, ne yapmam lazım?
Baby Face Lazer
Merhabalar, sivilce lekeleri için Baby Face Beauty uygulaması yaptırabilirsiniz. Baby Face Beauty, Thulium lazer sistemi ve dermokozmetik serumların sinerjik etkisiyle sivilce lekelerinde etkili sonuçlara sahiptir. Cilde önce Thulium lazer sistemi uygulanır. Adından Baby Face Beauty serumlarından uygun olan seçilerek cilde tatbik edilir. Ortalama 3-5 seans önerilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular