Leke Tedavisinin Yan Etkileri Var Mıdır?

L***
İyi günler, yüzümde nokta nokta çil gibi çok sayıda koyu renkli leke var.Eskiden yoktu yüzümde hiç leke, son bir kaç yıldır oluşmaya başladı bu lekeler. Yazın artıyor lekeler, cildimi o kadar güneşten koruyorum ama yine de önleyemiyorum bu lekeleri. Yaz gelmeden bu lekelerden kurtulmak istiyorum. Çalıştığım şirketten bir arkadaşım Baby Face yaptırmış yüzüne. Şahane olmuş, yüzü pırıl pırıl.Ben de hemen araştırdım ve sizin siteyi buldum. Leke tedavisi de yapıyormuş Baby Face, ben de leke için yaptırmayı düşünüyorum. Arkadaşımda bir yan etki olmamış, ertesi gün işe geldi. Ama onun yüzünde leke yoktu, bakım amaçlı yaptırmış. Baby Face leke tedavisinin yan etkileri var mı acaba? İş yerine öyle yüzüm gözüm şiş gelmek istemiyorum çünkü. Teşekkür ederim.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty ciltte gözle fark edilemeyecek mikro kanallar açar. 100 mikron çapındaki bu mikro kanallar herhangi bir yan etkiye neden olmaz. Ardından cildin ihtiyacına uygun özel içeriğe sahip Baby Face Beauty serumu cilde uygulanır. Serum içerikleri cildi besleyen, onaran ,lekeleri tedavi eden formülasyona sahiptir. Yaklaşık 7-8 dakika süren Baby Face Beauty leke tedavisinden sonra ciltte hafif bir kızarıklık ve mikro düzeyde kabuklanma olabilir. Kızarıklık bir kaç saat sonra geçer. Mikro düzeyde kabuklanma nadirdir, olursa da fark edilmeyecek düzeydedir ve bir kaç gün sonra kendiliğinden geçer. Baby Face Beauty uygulamasından sonra hasta hemen günlük-iş yaşamına dönebilir.Tedavi sonrası kişinin cildini güneşten çok iyi koruması gerekir, aksi halde ciltte hiperpigmentayon (renk koyulaşması) meydana gelebilir.
E***
İyi çalışmalar, yüzümdeki güneş lekeleri için doktorum Baby Face lazer tedavisi önerdi. Araştırınca baby face lazerin leke tedavisinde başarılı olduğunu gördüm, ben de yaptırmaya karar verdim. Peki hiç yan etkisi var mı Baby Face lazerin? Bilgi almak istiyorum,teşekkür ederim.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty FDA onayına sahip güvenli bir uygulamadır. Etkinliği ve güvenliği hakkında birçok klinik çalışma mevcuttur. Uygulamadan sonra birkaç saat içinde geçen hafif bir kızarıklık, bazen 1-2 gün sürebilen hafif kabuklanma dışında hiç bir yan etkisi yoktur. Soyucu özellikte olmadığından cilt yüzeyinin bütünlüğü korunur, kişi sosyal yaşamına hemen dönebilir.
A***
Ben yüzümdeki lekeler için baby face lazer yaptırmak istiyorum. yan etkileri var mı bu uygulamanın diye danışmak istedim. teşekkür ederim.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty lazer FDA onayına sahip güvenli bir uygulamadır. Uygulamadan birkaç saat sonra kendiliğinden geçen kızarıklık, birkaç gün sonra yine kendiliğinden geçen hafif kabuklanma olması dışında başka bir yan etkisi yoktur. Uygulamadan sonra verilen talimatlara uyulduğunda, mutlak suretle güneşten korunma sağlandığında herhangi bir komplikasyon oluşmaz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular