Gözenek Sıkılaştırmak İçin Ne Yapmalı

N***
İyi günler,cildimdeki genişlemiş gözenekler için tedavi seçeneklerini araştırıyorum. 33 yaşındayım, cildimde bunun dışında başka bir sorun yok. Baby Face lazer uygulaması genişlemiş gözenekler için de uygulanıyor mu, gözenekleri sıkıştırıyor mu? Uygulanıyorsa kaç seans gerekir. Bilgi rica ediyorum,iyi çalışmalar.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty genişlemiş gözenek tedavisinde de başarılı sonuçlara sahip bir uygulamadır. Thulium lazer destekli bu uygulamada cilt yüzeyinde hasar yaratmadan cildin alt katmanlarında mikro kanallar açılır. Burada yaratılan kontrollü hasar sonucu vücudun doğal iyileşme süreci devreye girer, yeni kolajen ve elastin liflerinin üretimi için fibroblastlar uyarılmış olur. Ardından Baby Face Beauty serumlarından cilt için uygun olan seçilir ve mikro kanallardan cildin alt katmanlarına kadar nüfus etmesi sağlanır. Ciltte içten dışarıya doğru başlayan iyileşme süreci ile cilt yüzeyi yenilenir, gözenekler sıkışır, varsa cilt lekeleri solar ve cilt daha sağlıklı,ışıltılı ve pürüzsüz olur. Gözenek sıkılaştırmak için iki hafta ara ile 3-4 seans yeterlidir.
K***
Benim gözeneklerim çok genişledi, delik delik bir görüntü oluştu ve beni çok rahatsız ediyor. baby face gözenek daraltmada etkili oluyormu,kaç seans yaptırmalıyım?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty gözenek sıkılaştırmak amacıyla kullanılan bir uygulamadır. Ve ilk seans itibarıyla gözeneklerde daralma fark edilir. Uygulamada önce Thulium lazer ile cilt altında mikro kanalalr açılır. Ve ardından cildin ihtiyacına göre uygun olan Baby Face Beauty serumu cilde uygulanır. Açılan mikro kanallardan derin cilt altı dokulara kadar nüfus eden serum içerikleri, cildi içten dışa doğru onarır. Gözenek sıkılaştırmak amacıyla 2 hafta ara ile 3-5 seans önerilir.
D***
Merhaba, çok yağlı bir cildim var ve gözeneklerim çok geniş. özellikle burun kenarlarındaki gözenekler beni çok rahatsız ediyor. cildi hep temizliyorum, yağlı ciltler için nemlendiriciler kullanıyorum ama gözenekleri geçiremedim bir türlü. gözenekleri sıkılaştırmak için lazerlerin etkisi oluyormu, kesin çözüm olurmu?
Baby Face Lazer
Merhabalar, gözenek sıkılaştırmak için Baby Face Beauty lazer tedavisi etkili bir uygulamadır. Thulium lazer sistemi ile cilt altında mikroskobik kanallar yaratılır. Bu kontrollü hasar sonucu onarıcı hücreler bu bölgelere gelir ve kolajen sentezini aktive ederler. Ardından bir dizi Baby Face Beauty serumu arasından cilt için uygun olanı seçilerek cilde uygulanır. Açılan mikroskobik kanallar aracılığıyla derin cilt altı tabakalarına kadar nüfus eden serum içerikleri, cildi içten dışa doğru onarmaya başlarlar. Thulium lazer sistemi ve serumların sinerjik etkisiyle gözeneklar sıkışır, cilt daha pürüzsüz ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşur. 15 gün ara ile 3-4 seans olarak önerilir.
K***
Benim cildim çok yağlı. Hem siyah noktalar hem genişlemiş gözenekler moralimi bozuyor. Ara sıra cilt bakımına gidiyorum. Bakımda siyah noktaları çıkarıyorlar ama gözenekler küçülmüyor maalesef. Gözenek sıkılaştırmak için baby face yaptırsam iyi gelirmi?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty gözenek sıkılaştırmada etkili sonuçlara sahiptir. Baby Face Beauty sisteminde önce Thulium lazer ile cilt taranır. Cilt altında mikro kanallar açmak suretiyle kontrollü hasar yaratılır. Bunun sonucunda kolajen sentezi tetiklenir ve yeni kolajen üretimiyle birlikte cilt yenilenir. Baby Face Beauty ikinci etkisini de sisteme özel serumları aracılığıyla gösterir. Cildin ihtiyacına göre seçilen Baby Face Beauty serumu, mikro kanallardan derin cilt dokularına kadar nüfus ederek cildi içten dışa doğru onarır. Böylece cilt süratle yenilenir, pürüzsüzleşir, gözenekler sıkılaşır. Fazla sebum salgısı da dengeleneceği için gözeneklerin genişlemesine neden olan yağlanma da tedavi edilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular