En Etkili Leke Tedavisi Yöntemi Hangisidir?

K***
Merhaba, yüzümdeki lekeler için daha önce kimyasal peeling yaptırdım. Biraz lekelerin rengi açıldı sonra daha beter oldu. Leke giderici kremler falan hiç işe yaramıyor. Yazın güneş görünce lekeler artmasın diye ne yapacağımı şaşırıyorum. Bütün yaz yazlıktayım, güneş koruyucu kullansam bile yine de güneşten dolayı lekelerde artma oluyor. Baby face lazerle leke tedavisi yaptırmayı düşünüyorum. Bu lekeler baby face lazerle tamamen geçermi, etkili bir yöntemmidir lekeler için?
Baby Face Lazer
Merhabalar, öncelikle leke tedavisi mutlaka bir hekim kontrolünde gerçekleştirilmelidir. Öncelikle lekelerin yüzeysel mi derin mi olduğu tespit edilmelidir. Baby Face Beauty Thulium lazer sistemidir, ciltte mikro kanallar açarak ardından uygulanan serumların cildin alt katmanlarına kadar nüfus etmesini sağlar. Leke tedavisinde etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış Traneksamik Asit leke tedavisinde kullanılır. Cildin derin tabakalarına kanar nüfus edebilen dermokozmetik serum içeriği lekelerin tedavisinde etkin rol oynar. Yüzeysel lekelerin rengi ilk seansta açılır, bazıları kaybolur. Takip eden seanslarda bu tür lekelerde genellikle tam sonuç alınır. Daha derin lekeler için daha fazla seans sayısı gerekir. Her tür leke tedavisinde kişinin cildini güneşten mutlak surette korunacak tedbirleri alması gerekir. Aksi halde lekeler geri döner.
J***
Merhaba, cilt lekeleri için kalıcı bir çözüm arıyorum. Daha önce bazı işlemler yaptırdım, fakat faydası olmadı. Hem yüzümde hem de biraz dekolte bölgemde lekelenme var. En etkili leke tedavisi yöntemi hangisidir, baby face lazer leke tedavisinde etkili midir? Çok teşekkürler.
Baby Face Lazer
Merhabalar, günümüzde leke tedavisinde kullanılan birçok yöntem mevcuttur. Bu amaçla lazer tedavileri sıkça kullanılmaktadır. Baby Face Beauty, Thulium lazer sisteminin serumlarla desteklendiği bir uygulamadır. Baby Face Beauty serumları özel formulasyona sahiptir ve cilt bariyerini kolayca geçebilmeleri için nano teknoloji ile üretilmişlerdir. Cilt bariyerini geçen serum içerikleri, Thulium lazer sisteminin açtığı mikro kanallar vasıtasıyla derin cilt tabakalarına kadar nüfus ederler ve tedaviyi içten dışa doğru başlatırlar. Bu 2 adımlı tedavi ile cilt lekelerinde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Leke tedavisinin kalıcı olabilmesi için mutlaka güneşten korunmak gerekmektedir.
A***
Merhaba, yıllardır yüzümdeki lekelere çözüm bulamadım. Bu nedenle etkili ve kalıcı bir leke tedavisi yaptırmak istiyorum. Son zamanlarda baby face lazer ile leke tedavisi yaptıran bir kaç kişi ile konuştum, çok memnun kalmışlar. En etkili leke tedavisi hangisiyse onu yaptırmak istiyorum. Bana biraz baby face leke tedavisi hakkında bilgi verir misiniz?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty leke tedavisi ve cilt gençleştirme amacıyla kullanılan FDA onaylı Thulium lazer sistemidir. Sisteme özel formüle edilmiş bir dizi serum ile birlikte uygulanır. Cilt önce lazer sistemi ile taranır ve cilt altında mikro kanallar açılır. Sonra cildin ihtiyacına uygun serum seçilerek cilde uygulanır. Nano granülasyon formundaki serumlar cilt bariyerini kolayca geçer, lazer sisteminin açmış olduğu mikro kanallardan derin tabakalara kadar nüfus eder. Leke tedavisi amacıyla Traneksamik Asit içeren serum kullanılır. Traneksamik Asit serumu cilt altı derin dokulara kadar ulaşır ve lekeyi içten dışa doğru tedavi eder. Lekenin türüne bağlı olarak 3 hafta ara ile 3-4 seans önerilir. Leke tedavisinin etkinliğinin kalıcı olabilmesi için güneşten korunmak gereklidir. Aksi halde güneş ile temas sonrası lekeler yeniden oluşur.
A***
Merhaba, yüzümdeki lekeler için lazerle tedavi olmak istiyorum. en etkili yöntem neyse onu yaptırıp kurtulmak istiyorum. baby face lazer leke tedavisi etkilimi?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty leke tedavisinde etkili sonuçlara sahiptir. Leke tedavisinin etkili ve kalıcı olabilmesi için uygulama sonrası talimatlara uymanız, mutlak suretle yaz/kış güneşten korunmanız gerekir. Leke tedavisinde bir diğer etken de lekenin yapısıdır. Örneğin daha yüzeyde bulunan lekeler tedaviye daha çabuk yanıt verir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular