En Etkili Leke Tedavisi Yöntemi Hangisidir?

K***
Merhaba, yüzümdeki lekeler için daha önce kimyasal peeling yaptırdım. Biraz lekelerin rengi açıldı sonra daha beter oldu. Leke giderici kremler falan hiç işe yaramıyor. Yazın güneş görünce lekeler artmasın diye ne yapacağımı şaşırıyorum. Bütün yaz yazlıktayım, güneş koruyucu kullansam bile yine de güneşten dolayı lekelerde artma oluyor. Baby face lazerle leke tedavisi yaptırmayı düşünüyorum. Bu lekeler baby face lazerle tamamen geçermi, etkili bir yöntemmidir lekeler için?
Baby Face Lazer
Merhabalar, öncelikle leke tedavisi mutlaka bir hekim kontrolünde gerçekleştirilmelidir. Öncelikle lekelerin yüzeysel mi derin mi olduğu tespit edilmelidir. Baby Face Beauty Thulium lazer sistemidir, ciltte mikro kanallar açarak ardından uygulanan serumların cildin alt katmanlarına kadar nüfus etmesini sağlar. Leke tedavisinde etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış Traneksamik Asit leke tedavisinde kullanılır. Cildin derin tabakalarına kanar nüfus edebilen dermokozmetik serum içeriği lekelerin tedavisinde etkin rol oynar. Yüzeysel lekelerin rengi ilk seansta açılır, bazıları kaybolur. Takip eden seanslarda bu tür lekelerde genellikle tam sonuç alınır. Daha derin lekeler için daha fazla seans sayısı gerekir. Her tür leke tedavisinde kişinin cildini güneşten mutlak surette korunacak tedbirleri alması gerekir. Aksi halde lekeler geri döner.
J***
Merhaba, cilt lekeleri için kalıcı bir çözüm arıyorum. Daha önce bazı işlemler yaptırdım, fakat faydası olmadı. Hem yüzümde hem de biraz dekolte bölgemde lekelenme var. En etkili leke tedavisi yöntemi hangisidir, baby face lazer leke tedavisinde etkili midir? Çok teşekkürler.
Baby Face Lazer
Merhabalar, günümüzde leke tedavisinde kullanılan birçok yöntem mevcuttur. Bu amaçla lazer tedavileri sıkça kullanılmaktadır. Baby Face Beauty, Thulium lazer sisteminin serumlarla desteklendiği bir uygulamadır. Baby Face Beauty serumları özel formulasyona sahiptir ve cilt bariyerini kolayca geçebilmeleri için nano teknoloji ile üretilmişlerdir. Cilt bariyerini geçen serum içerikleri, Thulium lazer sisteminin açtığı mikro kanallar vasıtasıyla derin cilt tabakalarına kadar nüfus ederler ve tedaviyi içten dışa doğru başlatırlar. Bu 2 adımlı tedavi ile cilt lekelerinde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Leke tedavisinin kalıcı olabilmesi için mutlaka güneşten korunmak gerekmektedir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular