Cildin Pürüzsüz Olması İçin Ne Yapmalı

D***
Merhaba, cildim için yaz öncesi iyi bir bakım yaptırmak istiyorum. 32 yaşındayım,daha önce güzellik salonlarında bazı bakımlar yaptırdım ama hiç lazer falan yaptırmadım. Cildim karma, burnum bayağı yağlı ve gözeneklerim geniş. Tüm bunları giderecek, cildimi pürüzsüz yapacak bir bakım yaptırmak istiyorum. Baby Face lazer bakımı cildime iyi gelirmi,lütfen biraz bilgi verirseniz iyi olur.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty lazer destekli cilt yenileme sistemidir. Uygulamada önce cilt Thulium lazer teknolojisi ile taranır ve ciltte mikro kanallar açılır. Ardından cildin ihtiyacına uygun Baby Face Beauty seçilerek cilde nüfus etmesi sağlanır. Baby Face Beauty genişlemiş gözeneklerin tedavisinde, ciltteki sebum salgısının azaltılmasında başarılı sonuçlara sahiptir. Lazer tedavisi ve serumların bir arada uygulanması ile cilt yüzeyinde hasar bırakmadan tedavi gerçekleşir. Cildin ihtiyacı olan serumlar tedaviyi içten dışa doğru başlatırlar. Cilt yenilenir, ışıltısı artar ve pürüzsüzleşir. Ortalama 3 seans yaptırılması önerilir.
D***
Merhaba, sivilcelerim için uzunca süre tedavi gördüm. Şimdi pek sivilce yok yüzümde ama cildim pütür pütür. Daha pürüzsüz olması için ne önerirsiniz, baby face lazer iyi gelir mi cildime ?Teşekkürler.
Baby Face Lazer
Merhabalar, 3-4 seans Baby Face Beauty programı icildin daha pürüzsüz, daha canlı ve daha sağlıklı olması için uygulanır. Cilt önce Thulium lazer ile taranır ve ciltte binlerce mikro kanal açılır. Ardından cildin ihtiyacına göre seçilen Baby Face Beauty serumu cilde uygulanır. Cilt bariyerini kolayca geçebilmeleri için nano teknoloji ile üretilen serumlar, mikro kanalalr aracılığıyla derin cilt katmanlarına kadar nüfus ederler. Cildi içten dışa doğru iyileştiren bu sistem ile cilt pürüzsüzleşir, aydınlanır, parlar ve ışıltılı bir görünüm kazanır.
M***
Merhaba, benim cildim çok yağlı, sivilcelerim için tedavi gördüm. Artık sivilce yok ama cildim pütür pütür. Baby Face lazer cildimdeki pütürleri geçirir mi, cildimin pürüzsüz olması için ne önerirsiniz?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty uygulaması yaptırabilirsiniz. Cilde önce Thulium lazer uygulanarak mikro kanalcıklar açılır. Ardından sisteme özel bir dizi serumdan cildin ihtiyacına uygun olan seçilir ve cilde uygulanır. Mikro kanallar vasıtasıyla derin cilt tabaklarına kadar nüfus eden serum içerikleri, cildi onarır. Yağlı, akneye eğilimli ve pütürlü ciltlerde VA (Retinol) serumu uygulanır. Cildi içten dışa onarılır, cilt daha pürüzsüz, daha ışıltılı ve daha sağlıklı olur. 2 hafta ara ile 3-5 seans önerilir.
A***
Cildim çok kuru, pul pul dökülüyor. Ellediğim zaman cildim çok pürtüklü. 24 yaşındayım ama cildimden dolayı daha büyük görünüyorum. Cildimi pürüzsüz yapacak ne tür bir işlem yaptırmam gerekir? Yakında nişanım olacak, bu yüzden acele cevap verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty Thulium lazer cildi pürüzsüzleştiren, cildi parlatan ve daha sağlıklı olmasını sağlayan bir uygulamadır. Lazer uygulaması sistemin kendine özel serumlarıyla desteklenmektedir. Cildin ihtiyacına uygun Baby Face Beauty serumu cilde uygulanır. Serum içerikleri, Thulium lazer sisteminin cilt altında açtığı mikro kanallardan derin cilt tabakalarına kadar nüfus ederler ve cilt problemlerini cildin içinden onarılmaya başlarlar. İlk seanstan itibaren cilt daha pürüzsüz, daha aydınlık ve daha sağlıklı görünmeye başlar. 15 gün ara ile 3-4 seans sonrasında ciltte iyileşme artarak devam eder.
L***
Benim cildim çok yağlı, en çok da burun ve alnım yağlı. Sivilcem yok ama cildim pütür pütür. Düzenli olarak cilt bakımı yaptırıyorum ama cildimdeki bu pütürler geçmiyor. Cildimin pürüzsüz olması için ne yapmam gerekir?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty cildin pürüzsüz olmasını sağlayan bir cilt yenileme yöntemidir. Thulim lazer ile cilt altında mikro kanallar açılır. Ardından sistemin özel formülasyona sahip serumlarından cilt için uygun olanı seçilir ve uygulanır. Serum içerikleri, mikro kanallardan derin cilt altı tabakalarına nüfus ederek cildi onarırlar. Cilt yenilenir, fazla sebum salgısı dengelenir, cilt daha sağlıklı ve pürüzsüz olur. Ortalama 3-5 seans önerilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular