Bebek Gibi Bir Cilt İçin Ne Yapmalı?

V***
Merhaba, cilt güzelliği benim için çok önemli. Cildime iyi bakmaya özen gösteriyorum. Her zaman kremlerimi sürüyorum, makyajımı çıkarmadan asla uyumam. Güneş koruyucu da mutlaka kullanıyorum. Ama yine de cildim istediğim gibi olmuyor. Bebek cildi gibi bir cildim olsun istiyorum. Bebek cildi gibi cilt araştırırken karşıma baby face lazer çıktı. Cildi de ismi gibi yapıyor mu bu uygulama?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty pürüzsüz, lekesiz, ışıltılı ve sağlıklı bir cilt dokusu elde edilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Thulium lazer sistemi ve dermokozmetik içeriğe sahip serumların bir araya geldiği bu uygulama ile cilt yenileme, cilt gençleştirme ve leke tedavisi yapılabilir. Bir dizi Baby Face Beauty serumundan cildin ihtiyacına uygun olan seçilir ve tamamen kişiye özel bir tedavi gerçekleşir. Ciltte önce lazer sistemi ile mikro kanallar açılır ve ardından serumlar cilde uygulanır. Mikro kanallar, serumların cildin alt katmanlarına kadar nüfus etmesini sağlar. Güçlü antioksidan ve vitamin içeriğine sahip serumlar cildin beslenmesine, onarılmasına, gözeneklerin küçülmesine ve lekelerin tedavine destek olurlar. İlk seanstan itibaren cilt dokusunda iyileşme süratle fak edilir. Ortalama 3 seans sonra bebek cildi gibi pürüzsüz bir cilt elde edilir.
M***
Herkes gibi ben de bebek gibi bir cildim olmasını istiyorum. Ama maalesef cildimde ton farklılıkları var ve yaşlı görünüyorum. Daha yaşım 34 olmasına rağmen cildim sanki daha yaşlı gibi. Baby Face lazerle hakkında biraz bilgi verirseniz iyi olur, yaptırmayı düşünüyorum ama önce biraz bilgiye ihtiyacım var. Çok teşekkürler.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty iki aşamalı bir cilt gençleştirme sistemidir. Leke tedavisinde de etkili sonuçlara sahiptir. Thulium lazer sistemi ile önce ciltte mikro kanalalr açılır. Ardından Baby Face Beauty serumlarından cildin ihtiyacına uygun olan seçilir ve cilde uygulanır. Serumlar cilt bariyerinden kolayca geçebilmeleri için nano teknoloji ile üretilmiştir. Mikro kanallar aracılığıyla da derin cilt katmanlarına kadar nüfus ederler ve cildi içten iyileştirmeye başlarlar. İlk seanstan itibaren cilt aydınlanır, parlar, daha sağlıklı ve daha canlı bir görünüm alır. Aynı zamanda lekelerin rengi açılır,, kırışıklıklar hafifler, cilt tonu düzensizlikleri giderilir, cilt tonu eşitlenir. Ortalama 3-4 seans önerilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular