Bebek Gibi Bir Cilt İçin Ne Yapmalı?

V***
Merhaba, cilt güzelliği benim için çok önemli. Cildime iyi bakmaya özen gösteriyorum. Her zaman kremlerimi sürüyorum, makyajımı çıkarmadan asla uyumam. Güneş koruyucu da mutlaka kullanıyorum. Ama yine de cildim istediğim gibi olmuyor. Bebek cildi gibi bir cildim olsun istiyorum. Bebek cildi gibi cilt araştırırken karşıma baby face lazer çıktı. Cildi de ismi gibi yapıyor mu bu uygulama?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty pürüzsüz, lekesiz, ışıltılı ve sağlıklı bir cilt dokusu elde edilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Thulium lazer sistemi ve dermokozmetik içeriğe sahip serumların bir araya geldiği bu uygulama ile cilt yenileme, cilt gençleştirme ve leke tedavisi yapılabilir. Bir dizi Baby Face Beauty serumundan cildin ihtiyacına uygun olan seçilir ve tamamen kişiye özel bir tedavi gerçekleşir. Ciltte önce lazer sistemi ile mikro kanallar açılır ve ardından serumlar cilde uygulanır. Mikro kanallar, serumların cildin alt katmanlarına kadar nüfus etmesini sağlar. Güçlü antioksidan ve vitamin içeriğine sahip serumlar cildin beslenmesine, onarılmasına, gözeneklerin küçülmesine ve lekelerin tedavine destek olurlar. İlk seanstan itibaren cilt dokusunda iyileşme süratle fak edilir. Ortalama 3 seans sonra bebek cildi gibi pürüzsüz bir cilt elde edilir.
M***
Herkes gibi ben de bebek gibi bir cildim olmasını istiyorum. Ama maalesef cildimde ton farklılıkları var ve yaşlı görünüyorum. Daha yaşım 34 olmasına rağmen cildim sanki daha yaşlı gibi. Baby Face lazerle hakkında biraz bilgi verirseniz iyi olur, yaptırmayı düşünüyorum ama önce biraz bilgiye ihtiyacım var. Çok teşekkürler.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty iki aşamalı bir cilt gençleştirme sistemidir. Leke tedavisinde de etkili sonuçlara sahiptir. Thulium lazer sistemi ile önce ciltte mikro kanalalr açılır. Ardından Baby Face Beauty serumlarından cildin ihtiyacına uygun olan seçilir ve cilde uygulanır. Serumlar cilt bariyerinden kolayca geçebilmeleri için nano teknoloji ile üretilmiştir. Mikro kanallar aracılığıyla da derin cilt katmanlarına kadar nüfus ederler ve cildi içten iyileştirmeye başlarlar. İlk seanstan itibaren cilt aydınlanır, parlar, daha sağlıklı ve daha canlı bir görünüm alır. Aynı zamanda lekelerin rengi açılır,, kırışıklıklar hafifler, cilt tonu düzensizlikleri giderilir, cilt tonu eşitlenir. Ortalama 3-4 seans önerilir.
E***
Baby face lazer gerçekten de baby face yapıyor mu cildi? kaç seans önerirsiniz, yan etkisi var mı?
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty cildin daha aydınlık, daha canlı, daha ışıltılı ve daha sağlıklı olması için geliştirilmiş bir sistemdir. Aynı zamanda cilt lekelerini de tedavi eder, cildi onarır. 2 hafta ara ile ortalama 3-5 seans sonra cilt pürüzsüzleşir, cilt tonu düzensizlikleri giderilir, cilt adeta bebek cildi gibi bir görünüm alır. Cildi aydınlatan, cildi parlatan Baby Face Beauty uygulaması FDA onayına sahip güvenli bir uygulamadır. Uygulamadan hemen sonra hafif bir kızarıklık olabilir, bu durum 1-2 saat içerisinde kendiliğinden geçer.
L***
Merhaba, ben 45 yaşındayım.Cildimde lekeler var ve aynı zamanda pürtük pürtük. Cildimin bebek cildi gibi sağlıklı, yumuşacık olmasını istiyorum. 10 günde bebek cildi yapan maskeler gibi birçok ürün satılıyor internette. Bu ürünler hakikaten işe yarar mı?
Baby Face Lazer
Merhabalar, bahsettiğiniz ürünlerin içeriğini bilmeden yorum yapmamız doğru olmaz. Bebek cildi gibi pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt için Baby Face Beauty uygulamasından yararlanabilirsiniz. Baby Face Beauty, Thulium lazer sistemi ve özel formülasyona sahip seumların kombine edildiği bir uygulamadır. Thulium lazer ile cilt altında mikro kanallar açılır. Yaratılan bu kontrollü hasar kolajen sentezini uyarır ve cilt yenilenir. Ardından Baby Face Beauty serumları cilde uygulanır. Mikro kanallar vasıtasıyla serum içerikleri derin cilt tabakalarına kadar nüfus ederek cildi onarmaya başlarlar. Ortalama 3-4 seans önerilen Baby Face Beauty uygulamsı ile cilt yüzeyi yenilenir, cilt lekeleri tedavi edilir, cilt aydınlanır. Cilt, bebek cildi gibi pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.
P***
Sloganınızda 'herkes baby face ister' demişsiniz, doğru ben de ben de cildimin bebek cildi olmasını isterim. Bu yüzden bu uygulama hakkında bilgi almak istiyorum. Ben 36 yaşındayım, bir yaş sınırı var mı ,her cilde uygulanır mı? Teşekkür ederim.
Baby Face Lazer
Merhabalar, Baby Face Beauty dermokozmetik serumlarla desteklenen bir Thulium lazer sistemidir. Thulium lazerle cilt altında mikro kanallar açılır. Ardından bir dizi Baby Face Beauty serumundan cildin ihtiyacına uygun olan seçilerek, cilde uygulanır. Lazer sistemin cilt altında açtığı mikro kanallar aracılığıyla, serum içerikleri derin cilt katmanlarına nüfus ederek cildi içten dışa doğru onarırlar. Ciltte ilk seanstan hemen sonra aydınlanma, parlama, pürüzsüzleşme fark edilir. Baby Face Beauty, her yaş grubuna uygulanabilir. Farklı serum içerikleri sayesinde tedavi kişiye özel yapılabilmektedir, her cilt türüne uygulanabilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular