Parlak ve Pürüzsüz Cilt için Baby Face Beauty

Parlak ve Pürüzsüz Cilt için Baby Face Beauty

Özel bir lazer olan Thulium lazer ile yapılan cilt bakımında, cildin alt dokusuna lazer ışığı ile hasar oluşturularak cildin kendini yenilemesi sağlanıyor ve bu işlemi yaparken cildin yüzeyine hiç bir hasar vermiyor, yaklaşık 7 dakika süren bir yüz uygulamasından sonra cilt yüzeyinde ufak bir kızarıklık meydana geliyor ve bu kızarıklık yaklaşık 30 dakika da geçiyor. Lazer uygulamasından sonar cildin ihtiyacı olan içerikler doktorun teşhisiyle belirlenip ciltde açılan mikro-kanallardan cilt altına gönderiliyor ve cildin ihtiyacı olan bu içerikler içeriden dışarıya doğru bir yenileme yapmaya başlıyor. Cilde ışıl ışıl bir parlaklık veriyor, siyah gözenekler temizlenip kapanıyor ve sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşuluyor.

Bu işlem hafta da bir kere toplam 3-4 kere uygulanıyor.

Thulium lazer teknolojisi epidermis ve dermis arasındaki bölgeye etki eden bir teknolojidir. Baby Face Beauty lazer destekli cilt bakımının yanı sıra, güneş lekeleri ve epidermal melazmalarda ve çillerde de oldukça etkilidir. Amerikan FDA onayına sahip olan LaseMD cihazı Lutronic firması tarafından üretilmiş dünya da doktorların son dönemde sıklıkla başvurduğu bir Thulium lazer teknolojisidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

C Vitamini Cilt Bakımı

C Vitamini güçlü antioksidan özelliği ile cilt bakım rutinlerinde benzersiz bir statüye sahiptir.

Sağlıklı ve Parlak Ciltler

Bebeklikten ergenliğe kadar geçen sürede cilt pürüzsüz ve yumuşaktır.

Baby Face Beauty™ ile Işıldayan Ciltler

Her mevsimde cildimiz farklı nedenlerden dolayı hasar görüyor.

Bebek Cildi Gibi Pürüzsüz

Yaşla birlikte vücut daha az kolajen ürettiğinden cilt canlılığını, nemini ve elastikiyetini yitirmeye başlıyor. Yapılan araştırmalar 30’lu yaşlardan itibaren h...