Lazerle Gözenek Sıkılaştırma

Lazerle Gözenek Sıkılaştırma

Baby Face Beauty FDA onaylı olup yepyeni bir lazer teknolojisidir. Hem cildin gençleşmesinde hem de ciltte ki sorunları ortadan kaldırmaya yönelik bir tedavi olarak ön plana çıkmaktadır. Yapılan bu tedavi ile sıkılaşma da alacağınız başarılı sonuçlardan biri olacaktır. En önemli özelliği ise tedavinin kişiye özel olması oluyor. Kişinin o anda var olan sorunlara yönelik muayeneler yapılıyor ve sonuç olarak özel olarak hazırlanan içerik ampüller kullanılarak daha etkili sonuçlar elde edilmeye başlanıyor.

Yaşlarınızın ilerlemesi ve aynı zaman da kilo alıp verme ya da yorgunluktan dolayı ciltte sarkma durumları meydana gelebiliyor. Daha sıkı bir cilt daha genç ve daha fresh duracaktır. Bu sebeple de Baby Face Beauty ile sıkılaşma etkisini alacak ve hiçbir ağrı yaşamadan, uzun süreçler yaşamadan istediğiniz sonuçları alıyor olacaksınız.

Baby Face Beauty ile sıkılaşma tedavisi

Baby Face Beauty ile sıkılaşma tedavisinde seanslarınız ortalama 6 dakika civarı sürüyor. Böylelikle özel olarak bir zaman ayırma çabası içine girmenize gerek kalmıyor. Yoğun çalışan insanlar için oldukça önemli olan bu ayrıntı aynı zamanda çok kısa sürede çok daha büyük başarının elde edilmesi ile de katlanarak artıyor.

Baby Face Beauty ile sıkılaşmada ağrı var mı?

Baby Face Beauty sıkılaşma tedavisinde herhangi bir ağrı olmuyor ve siz hemen seans sonrasında işinize ya da sosyal hayatınıza geri dönebiliyorsunuz.

Sıkılaşma sonuçları

Yapılan Baby Face Beauty tedavisi ile hem sıkılaşıyor olacak hem de cildinize nem, gençlik ve parlaklık kazandırıyorsunuz. Teknoloji cildi derinlemesine bir bakım içine aldığı için tam olarak cildinizin gereksinimleri ona geri kazandırılmış olunuyor. Böylelikle sıkılaşma ile cilt gençliğinizi ve güzelliğinizi tekrar kazanıyorsunuz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Ton Açma / Beyazlatma

Yüz hatlarınızda oluşan cilt tonlarında ki sorun oldukça can sıkıcı noktalara ulaşabiliyor.

İnce Kırışıklıklar

Cildinizde yaş almaya başlamanız itibari ile oluşan ince kırışıklıkların olduğunu göreceksiniz.

Epidermal Melazma Tedavisi

Epidermal Melazmalar deride oluşan lekeler anlamına gelmektedir. Daha çok güneş ısısının ortaya çıkardığı bu Epidermal Melazmalar daha çok yüz bölgesinde kendi ...

Pigment Tedavisi

Artık Baby Face Beauty ile tüm cilt sorunlarınıza tek bir çözüm bulabileceksiniz. Özellikle pigment tedavisinde de oldukça başarılı sonuçlar veren bu teknoloji ...