İnce Kırışıklıklar

İnce Kırışıklıklar

Cildinizde yaş almaya başlamanız itibari ile oluşan ince kırışıklıkların olduğunu göreceksiniz. Gerek yaş gerek ise yapılan mimik hareketlerinden dolayı yüzlerde ufak ufak kendi belli etmeye başlayan ince kırışıklıklar için ne kadar erken önem alırsanız o denli etkili sonuçlar görürsünüz. Dolayısı ile yepyeni bir teknoloji olan ve çok kısa sürede başarı elde ederek tercih edilen Baby Face Beauty sayesinde artık çok kısa süren seanslar sayesinde kırışıklıklarınıza veda edeceksiniz.

En yeni yöntemlerden biri olan CDS ile dakika içinde tam 6 bin mikro kanal açıyor ve dolayısı ile tedavinin en alt katmanından başlanılması sağlanılıyor. Bu da hem etkili sonuçlar veriyor hm de uzun süre kalıcı sonuçları beraberinde getiriyor. Yani cilt en alt katmandan başlanarak derin ve etkili bir bakıma girmiş oluyor.

Cerrahi yöntemlerden korkanlara

Özellikle cerrahi yöntem istemiyor, kanlı ve kesici bir işle arzu etmiyorsanız sizin için en konforlu uygulama Baby Face Beauty olacaktır. Birçok kişi maalesef korkuları sebebi ile cilt kırışık bakımlarını yaptıramıyor ve doğru olmayan yöntemlerden medet umuyorlardı. Dolayısı ile artık Baby Face Beauty ile ince kırışıklar için en konforlu, en acısız ve en başarılı hizmet sunulmaya başlandı. Cildinizde oluşan ince kırışıklıklar için ortalama olarak 3 ya da 5 seans aralığında bir tedavi ortaya çıkarılıyor ve başarılı sonucu almaya başlıyorsunuz.

Baby Face Beauty ile cilt kırışıkları her cilde uyum sağlar mı?

Baby Face Beauty teknolojinin bir diğer olumlu yanı ise tüm cilt tipleri için uygundur. Yani kısaca sizler ince kırışıklıklardan kurtulmak istedikten sonra herhangi bir mani önünüze çıkmıyor. Özel olarak hazırlanan mineral, asidler ve vitaminler ile derinlemesine bakım yapılarak zaman içinde oluşan ince kırışıklıklar kalıcılığını yitirip daha genç ve daha pürüzsüz bir cildin oluşmasını sağlıyor olacaktır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yaz Bitimi Güneş Lekelerinin Tedavisi

Yaz aylarında güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalan ciltte birçok hasar meydana gelir.

Yaz Öncesi Leke Tedavisi

Cilt lekeleri en sık karşılaşılan cilt problemlerinin başında gelir.

Leke Tedavisinde Nano Serumların Gücü

Cilt herhangi bir topikal tedaviye, serumlara veya kremlere karşı doğal bir bariyer oluşturur.

2 Adımda Leke Tedavisi

Cilt lekeleri, cilt üzerinde herhangi bir alanda aşırı melanin üretimine bağlı olarak gelişirler.