Herkes Baby Face İster

Herkes Baby Face İster

Herkes bebek gibi pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister.

Birçok kişi iş hayatlarını ve sosyal yaşamlarını aksatmak istemediğinden agresif yan etkilerinden dolayı soyucu özellikteki lazerlere mesafeli davranmakta. Artık iş temposundan uzaklaşmadan, sosyal yaşamdan kopmadan sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak mümkün. Baby Face, soyucu özellikteki lazer tedavilerini istemeyen ve geleneksel cilt bakım programlarıyla da istediği sonucu alamayan kişiler için ideal bir uygulamadır.

Baby Face, hassas bir lazer uygulamasıyla özel olarak tasarlanmış aktif içerikleri bir araya getiren cildi sinerjik olarak uyararak cildi canlandıran ve gençleştiren son teknolojidir. Kozmesötik içeriklerin ciltten daha iyi emilebilmesi için uygun ortamı sağlayarak içten dışa doğru iyileşmeyi hızlandırır. Aktif içeriklerin etkili bir şekilde emilebilmesi için ciltte dakikada 6000 mikro kanal açan Baby Face, cilt yaşlanmasını yavaşlatan ve etkisi uzun süre devam eden bir uygulamadır. Yüz, boyun ve dekolte de anti-aging amaçlı kullanılmaktadır.

Uygulamada 4 farklı formülasyona sahip içerikler kullanılır. Cildin ihtiyacına uygun içerikteki ampullerin seçilebilmesi ve farklı lazer terapi modları ile Baby Face Lazer geniş bir kullanım alanına sahiptir; Cilt gençleştirme, cilt yenileme, total cilt bakımı, ince çizgi ve kırışıklık azaltma, cilt aydınlatma ve parlatma, melazma ve epidermal leke tedavisi (güneş lekeleri, çiller vs.), yara izleri, genişlemiş gözenekler, cilt sıkılaştırma, boyun ve gıdı toparlama, boyun gençleştirme ve dekolte bakımında kullanılır.

Lokal anesteziye ihtiyaç duyulmadan yapılan, hızlı, güvenli ve etkili sonuçları ile Baby Face pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Cildin Gençlik Kaynağı Kolajen

Kolajen ciltte, kemiklerde, kaslarda ve tendonlarda bulunan bir proteindir

Cilt Gençleştirmede Yeni Dönem

Cilt gençleştirme amacıyla kullanılan yöntemlerin başında lazer tedavileri gelir.

C Vitamini Cilt Bakımı

C Vitamini güçlü antioksidan özelliği ile cilt bakım rutinlerinde benzersiz bir statüye sahiptir.

Sağlıklı ve Parlak Ciltler

Bebeklikten ergenliğe kadar geçen sürede cilt pürüzsüz ve yumuşaktır.