Bebek Cildi Gibi Pürüzsüz

Bebek Cildi Gibi Pürüzsüz

Yaşla birlikte vücut daha az kolajen ürettiğinden cilt canlılığını, nemini ve elastikiyetini yitirmeye başlıyor. Yapılan araştırmalar 30’lu yaşlardan itibaren her yıl kolajen seviyesinde %1 azalma olduğunu gösteriyor. Yani 40’lı yaşlara gelindiğinde kolajen oranının %10’u kaybedilmiş oluyor. Genetik faktörler, güneş hasarı, sigara kullanımı gibi etkenler bu kaybın daha da artmasına neden oluyor.

Birçok kişi, yılların ciltte oluşturduğu hasarı giderebilmek için klasik ev bakımlarının ötesinde daha güçlü bir cilt gençleştirme yaklaşımı arayışı içerinde. Agresif tedavi yöntemlerini de düşünmeyen bu grup için Baby Face Beauty ™ ideal bir uygulama.

Ev bakımı ve agresif cilt gençleştirme yöntemleri arasındaki boşluğu dolduran Baby Face Beauty™ güçlü ve çok yönlü bir uygulamadır. Thulium lazer desteğiyle ciltte mikro kanallar açan bu uygulama hem cilt yüzeyinde hem de derin cilt tabakalarında etki gösteren total bir cilt gençleştirme yöntemidir. Açılan mikro kanallardan cilt problemine uygun ampullerin uygulandığı bu yöntemde aktif içeriklerin cildin derin tabakalarına kadar ulaşabilmesi sağlanıyor. Kontrollü mikro kanallar açılmasıyla ciltte doğal yara iyileşme süreci başlıyor ve kolajen üretimi tetikleniyor. Cildin derin tabakalarına kadar penetre edilen zengin içerikteki ampuller de güneş hasarı, cilt lekeleri, ince çizgi ve kırışıklıklar, foto yaşlanma gibi farklı cilt sorunlarını gidermeye yardımcı oluyor. Sinerjik etki sonucu ilk seans sonrası cilt kalitesinde artış, ciltte aydınlanma, parlama, lekelerde hafifleme gözle görünür şekilde fark ediliyor.

Baby Face Beauty™ ‘nin sırrı kullandığı yeni nesil teknolojilerde ve ampullerinin içeriklerinde gizli. Ampullerin aktif içerikleri, dermal penetrasyonu kolaylaştırmak için Nano Lipozom Teknolojisi ile üretilmiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Cildin Gençlik Kaynağı Kolajen

Kolajen ciltte, kemiklerde, kaslarda ve tendonlarda bulunan bir proteindir

Cilt Gençleştirmede Yeni Dönem

Cilt gençleştirme amacıyla kullanılan yöntemlerin başında lazer tedavileri gelir.

C Vitamini Cilt Bakımı

C Vitamini güçlü antioksidan özelliği ile cilt bakım rutinlerinde benzersiz bir statüye sahiptir.

Sağlıklı ve Parlak Ciltler

Bebeklikten ergenliğe kadar geçen sürede cilt pürüzsüz ve yumuşaktır.