Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty sistemi, cildi sinerjik olarak uyaran ve canlandıran özel olarak formüle edilmiş ampullerle (VA, VC, TA, RS) fraksiyonel Thulium Lazer tedavisini birleştirmektedir. Böylece hem lazerin etkisinden hem de ampullerin antioksidan, antiaging, leke giderici, aydınlatıcı ve parlatıcı etkisinden faydalanılmaktadır.

Baby Face Beauty Nasıl Etki Eder?

Baby Face Beauty, cildin derin katmanlarında 100 mikron çapında mikro kanallar oluşturmak için 1927 nm fraksiyonel Thulium Lazerden yararlanır. Oluşan mikro kanallar vücudun doğal kolajen ve elastin üretimini uyarır. Ayrıca bu mikro kanallar, özel Baby Face Beauty ampulleri ile birleştirildiğinde cilt yenileme ve leke tedavisi için dermokozmetik dağıtım sistemi görevi görür. FDA onayına sahip Baby Face Beauty dermokozmetik dağıtım sistemi olarak özel olarak tasarlanmıştır. 

Kozmetik ürünler, cilt bariyerinden tamamen emilemezler. Bu nedenle dermisteki hedef hücrelerde istenilen etkiye ulaşmakta güçlük yaşarlar. Baby Face Beauty cildin kendini yenilemesine yardımcı olacak etkili bileşenleri dermise iletmek amacıyla geliştirilmiştir. Ciltte istenilen etkiyi elde etmek için ampul içeriklerinin bir lazer aracılığıyla cildin derinlerine kadar nüfus etmesini sağlayan bir işleve sahiptir. Nano teknoloji ile üretilen Baby Face Beauty ampulleri, nano partiküler boyutları ile cilt bariyerinden kolayca geçerler. Thulium Lazer sistemi, ampul içeriklerinin cilde derinlemesine nüfus edebilmesi için önce ciltte mikro kanallar oluşturur. Oluşan mikro kanallar vasıtasıyla ampuller derin cilt altı katmanlarına kadar nüfus ederler ve cildi içten dışa doğru onarırlar.

Baby Face Beauty Ampulleri

 • Baby Face ampulleri kozmetik minimalizm ilkesi ile üretilmiştir, sadece gerekli etken maddeleri içerirler. Yapay kimyasal maddeler ve koruyucu içermezler.
 • Tüm ampuller çok katmanlı lipozom ile kaplanmıştır. Lipozom tabakaları hem etken maddeleri korur hem de her zaman aktif tutar. 
 • Nano teknoloji ile üretildiklerinden cilt bariyerinden kolayca geçerler ve tamamen emilirler.
 • Uygulamadan hemen önce ampuller, sistemin özel inkübatöründe karıştırılarak etken maddelerin dibe çökmesi önlenir ve ampullerin homojenitesi korunur. 

Cildi içten dışa doğru onarmak ve iyileştirici etkiyi arttırmak için farklı içeriklere sahip Baby Face Beauty ampullerinden yararlanılır. Cildin ihtiyacına uygun ampul seçilerek kişiye özel tedavi programı yapmak mümkün olmaktadır. Farklı içeriklere sahip ampuller cildi onarır, lekeleri tedavi eder, ince çizgi ve kırışıklıkları giderir, cildi aydınlatır, gözenekleri sıkılaştırır, cilt tonunu ve dokusunu iyileştirir. Cilt daha sağlıklı, daha canlı ve daha pürüzsüz olur.

Dört farklı Baby Face Beuty Ampulü mevcuttur:

VA (Retinol): A vitamininin (Retinol) ciltte yaşlanma karşıtı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine destek olur. Ayrıca aktif aknede kullanılır, yağlı ciltlerde sebum dengelenmesine yardımcı olur.

VC (Askorbik Asit): C vitamini doğadaki en güçlü antioksidanlardan biridir, serbest radikallerin neden olduğu oksidatif hasarla mücadele eder. Sağlıklı kolajen oluşmasını destekler, cilt tonunu düzenler, lekelerin ve güneş hasarının giderilmesine destek olur. Foto yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olarak cildin daha genç ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.

TA (Traneksamik Asit): Traneksamik Asit plastik cerrahi ameliyatlarından sonra yara iyileştirme amacıyla uzun yıllardır kullanılmaktadır. Bu alanda kullanılırken melazma ve diğer lekeleri azalttığı, cildi aydınlattığı keşfedilmiştir. Lekeleri azaltmak, cildi aydınlatmak, beyazlatmak ve parlatmak amacıyla kullanılır. 

RS (Resveratrol): Resveratrol güçlü antioksidan etkiye sahiptir. Anti aging etkisi ile cilt gençleştirmeye destek olur. Kolajen sentezini uyarır, ciltte lifting etkisi yaratır. Cildin elastikiyetinin artmasına, cildin parlak ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur. Her bir Baby Face Beauty Resveratrol ampulü %95 saflıkta Resveratrol içerir.

 

Baby Face Beauty Kullanım Alanları

 

- Lekeler (Çiller, Yaşlılık Lekeleri, Güneş Lekeleri)

- Melazma

- Cilt Yenileme

- Cilt Gençleştirme

- İnce Çizgi ve Kırışıklıkları Azaltma/Önleme

- Antioksidan Cilt Onarma

- Cilt Aydınlatma, Beyazlatma, Parlatma

- Cilt Tonunu ve Dokusunu İyileştirme

- Cilt Elastikiyetini Arttırma (Cilt Sıkılaştırma)

- Gözenek Sıkılaştırma

- Aktif Akne Tedavisi

- Yağlı Ciltlerde Sebum Dengeleme

- Akne İzi, Yara İzi

- Aktinik Keratoz

- Cilt Çatlakları

- Dekolte Gençleştirme

- Boyun gençleştirme

- El Gençleştirme

Baby Face Beauty Avantajları

Baby Face Beauty farklı cilt problemleri için birçok avantaja sahip etkili bir çözümdür:

 • Hakkındaki klinik çalışmalarla kanıtlanmış etki
 • FDA onayı ile kanıtlanmış güvenlik
 • Ortalama 6-8 dakika süren hızlı uygulama
 • Uygulamadan önce anesteziye gerek yoktur
 • 100 mikronluk ışın çapı ile ağrısız, yan etkisiz uygulama
 • Optimize edilmiş enerji seviyeleri sayesinde iyileşme süresi yoktur
 • Kişi sosyal yaşamına hemen geri dönebilir
 • Uygulamadan sonra özel bakım gerekmez
 • Tüm cilt tiplerine uygulanır
 • Özel modu ile yaz aylarında da güvenle uygulanır
 • Uygulamadan hemen sonra cilt kalitesinde artış, ciltte canlanma ve aydınlanma fark edilir
 • Sonuçlar uzun süre kalıcıdır
 • Yüksek hasta memnuniyet oranına sahiptir

 

Baby Face Beauty Kaç Seans Uygulanır?

Baby Face Beauty cildin ihtiyacına göre 3-5 seans önerilir. Leke tedavisinde seans aralığı 3 hafta, diğer tüm uygulamalarda seans aralığı 2 haftadır. Uygulamadan hemen sonra ciltteki iyileşme fark edilir. Birkaç gün sonra cilt daha pürüzsüz, daha aydınlık, daha ışıltılı görünür. İlerleye seanslarla birlikte cilt kalitesindeki artış belirginleşir, lekeler azalır, cilt gençleşir.

Baby Face Lazer Fiyatları

Baby Face Beauty uygulaması fiyat bilgisi için Nerede Yaptırabilirim? adresinden size en yakın Baby Face Beauty kliniklerine ulaşabilirsiniz.