Baby Face Beauty Cilt Bakımı Nedir?

Baby Face Beauty Cilt Bakımı Nedir?

Bu thulium lazer destekli Lutronic marka cihaz, 1927nm dalga boyuna sahip, ciltte dakika da 6.000 mikro-kanal açar, bu açılan mikro kanallar cilt altını hasarlar ve ‘cilt altı tamir mekanizması’ devreye girer ve iyileşme süreci başlar. Bu lazer sistemi tek başına uygulansa bile cildi daha parlak ve canlı gösterecekken, üstüne bir de nano-particüler aktif ilaçları, antioksidanları ve vitaminleri lazerle açılan bu mikro-kanallardan cilt altı tabakalarına göndererek, iyileşmeyi içeriden dışarı doğru yapma sürecini başlatır. Mikro kanalların derinliği ve cilde sürülen nano-particüler aktif ilaç cildin ihtiyaçlarına göre tasarlanıyor. Böylece ciltteki probleme adeta nokta atışı yapılarak müdahale edilmiş oluyor.

İlk seans dan hemen sonra ciltte highlighter efekt belirtisi parlaklık ve taze bir görünüm oluşur, özellikle 3-4 gün sonra bu durum zirve yaşar. Hafta da 1 toplam 3 seanslık kürler önerilmektedir. İstenmesi durumunda 3 ayda 1 kere tekrarlanabilir. Bu sadece uygulama yaptıranan kişinin isteğine bağlıdır.

Baby face beauty lazer cihazı ile ;

Lazer destekli cilt bakımı

Güneş leke tedavisi

Epi-dermal melazma tedavisi

Ince kırışıklıklar

Eldeki yaşlılık lekeleri

Dekolte lekeleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

C Vitamini Cilt Bakımı

C Vitamini güçlü antioksidan özelliği ile cilt bakım rutinlerinde benzersiz bir statüye sahiptir.

Sağlıklı ve Parlak Ciltler

Bebeklikten ergenliğe kadar geçen sürede cilt pürüzsüz ve yumuşaktır.

Baby Face Beauty™ ile Işıldayan Ciltler

Her mevsimde cildimiz farklı nedenlerden dolayı hasar görüyor.

Bebek Cildi Gibi Pürüzsüz

Yaşla birlikte vücut daha az kolajen ürettiğinden cilt canlılığını, nemini ve elastikiyetini yitirmeye başlıyor. Yapılan araştırmalar 30’lu yaşlardan itibaren h...