Parlak ve Pürüzsüz Cilt için Baby Face Beauty

Parlak ve Pürüzsüz Cilt için Baby Face Beauty

Özel bir lazer olan Thulium lazer ile yapılan cilt bakımında, cildin alt dokusuna lazer ışığı ile hasar oluşturularak cildin kendini yenilemesi sağlanıyor ve bu işlemi yaparken cildin yüzeyine hiç bir hasar vermiyor, yaklaşık 7 dakika süren bir yüz uygulamasından sonra cilt yüzeyinde ufak bir kızarıklık meydana geliyor ve bu kızarıklık yaklaşık 30 dakika da geçiyor. Lazer uygulamasından sonar cildin ihtiyacı olan içerikler doktorun teşhisiyle belirlenip ciltde açılan mikro-kanallardan cilt altına gönderiliyor ve cildin ihtiyacı olan bu içerikler içeriden dışarıya doğru bir yenileme yapmaya başlıyor. Cilde ışıl ışıl bir parlaklık veriyor, siyah gözenekler temizlenip kapanıyor ve sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşuluyor.

Bu işlem hafta da bir kere toplam 3-4 kere uygulanıyor.

Thulium lazer teknolojisi epidermis ve dermis arasındaki bölgeye etki eden bir teknolojidir. Baby Face Beauty lazer destekli cilt bakımının yanı sıra, güneş lekeleri ve epidermal melazmalarda ve çillerde de oldukça etkilidir. Amerikan FDA onayına sahip olan LaseMD cihazı Lutronic firması tarafından üretilmiş dünya da doktorların son dönemde sıklıkla başvurduğu bir Thulium lazer teknolojisidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Derinlemesine Cilt Bakımı

Artık sıradan cilt bakımlarına onca para ödemek yerine ve boş sonuçları görmek yerine Baby Face Beauty ile lazer destekli, yüksek teknoloji cilt bakımı yaptırar...

Güneş Sonrası Boyun ve Dekolte Bakımı

Kişinin yaşını ele veren sadece yüz hatlarında kırışıklıklar ve lekeler değildir.

Baby Face Beauty Cilt Bakımı Nedir?

Bu thulium lazer destekli Lutronic marka cihaz, 1927nm dalga boyuna sahip, ciltte dakika da 6.000 mikro-kanal açar, bu açılan mikro kanallar cilt altını hasarla...

Lazer Destekli Cilt Bakımı

Değişmez kıyafetimiz derimiz iç ve dış yaşlanma etkilerine kaşı koyabilmesi dokunun kendini yenileyebilmesi sayesinde mümkündür.