Baby Face Beauty Cilt Bakımı Nedir?

Baby Face Beauty Cilt Bakımı Nedir?

Bu thulium lazer destekli Lutronic marka cihaz, 1927nm dalga boyuna sahip, ciltte dakika da 6.000 mikro-kanal açar, bu açılan mikro kanallar cilt altını hasarlar ve ‘cilt altı tamir mekanizması’ devreye girer ve iyileşme süreci başlar. Bu lazer sistemi tek başına uygulansa bile cildi daha parlak ve canlı gösterecekken, üstüne bir de nano-particüler aktif ilaçları, antioksidanları ve vitaminleri lazerle açılan bu mikro-kanallardan cilt altı tabakalarına göndererek, iyileşmeyi içeriden dışarı doğru yapma sürecini başlatır. Mikro kanalların derinliği ve cilde sürülen nano-particüler aktif ilaç cildin ihtiyaçlarına göre tasarlanıyor. Böylece ciltteki probleme adeta nokta atışı yapılarak müdahale edilmiş oluyor.

İlk seans dan hemen sonra ciltte highlighter efekt belirtisi parlaklık ve taze bir görünüm oluşur, özellikle 3-4 gün sonra bu durum zirve yaşar. Hafta da 1 toplam 3 seanslık kürler önerilmektedir. İstenmesi durumunda 3 ayda 1 kere tekrarlanabilir. Bu sadece uygulama yaptıranan kişinin isteğine bağlıdır.

Baby face beauty lazer cihazı ile ;

Lazer destekli cilt bakımı

Güneş leke tedavisi

Epi-dermal melazma tedavisi

Ince kırışıklıklar

Eldeki yaşlılık lekeleri

Dekolte lekeleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Derinlemesine Cilt Bakımı

Artık sıradan cilt bakımlarına onca para ödemek yerine ve boş sonuçları görmek yerine Baby Face Beauty ile lazer destekli, yüksek teknoloji cilt bakımı yaptırar...

Güneş Sonrası Boyun ve Dekolte Bakımı

Kişinin yaşını ele veren sadece yüz hatlarında kırışıklıklar ve lekeler değildir.

Parlak ve Pürüzsüz Cilt için Baby Face Beauty

Özel bir lazer olan Thulium lazer ile yapılan cilt bakımında, cildin alt dokusuna lazer ışığı ile hasar oluşturularak cildin kendini yenilemesi sağlanıyor ve bu...

Lazer Destekli Cilt Bakımı

Değişmez kıyafetimiz derimiz iç ve dış yaşlanma etkilerine kaşı koyabilmesi dokunun kendini yenileyebilmesi sayesinde mümkündür.